Imaroth- Projekt

Forum mające na celu rozwój nowej gry


#1 2008-08-07 19:10:24

Josette

Rooshoffa Szyletka

status 5849833
936239
Skąd: Toruń
Zarejestrowany: 2008-08-06
Posty: 78
Punktów :   -1 

Podział obowiązków między MG

Wpadłam na pomysł rodzielenia pracy MG oraz przyznawaniu przez nich klas prestiżowych dla graczy (czemu nie, skoro mamy już rasy?). Mianowicie chodzi o to, aby każdy MG zajmował się czymś innym, oczywiście fabułą, a poza tym np. MG1 przyznawał by rasę prestiżową DROWA, MG2 rasę prestiżową Cae'tiis itd. Ułatwiło by to pracę MG oraz przy okazji graczy mieli by jasno określone do kogo mają pisać (o tym potem). Co się tyczy tych poruszonych już klas. Można by było wprowadzić ich parę, jedną z nich jest moja propozycja pirata. Poza tym można walnąć skrytobójcę czy zwiazdowcę. To zależy już od was.
Druga sprawa to fakt, jak nowy gracz miałby dowiedzieć się o przyznawaniu ras/klas prestiżowych, ew. rang fabularnych. Zapewne zdązyliście już zauważyć, że na Varklandzie mało kto o tym wiedział, o ile nie Ci, którzy wpadli na ten pomysł i małe stado innych graczy, w tym większośći MG oraz innych z rangą. Moja propozycja wyglądała by mniej więcej tak:
Gracz rejestruje się i przed nim pojawia się zadanie aby stworzyć swoją postać (wybór płci, stanu, klasy, rasy, wyglądu), gdy wybiera rasę pojawiają się wszystkie ogólnodostępne + prestiżowe, ale nie można ich wybrać bezpośrednio odrazu, tylko pod nimi jest dopis, że aby je zdobyć nalezy napisać do tego i tego MG o id XXX i przejść specjalny "egzamin". To samo z klasami.


KIJ na grób, niech zdycha.

Offline

 

#2 2008-08-08 10:55:59

Mori

Pan zrzęda

Zarejestrowany: 2008-08-06
Posty: 62
Punktów :   

Re: Podział obowiązków między MG

czyli po prostu wybrać założycieli ras -  dana osoba byłaby odpowiedzialna za przydzielanie danej prestiżówki i ogólny "wygląd" rasy w grze....


Przeczytane? To napisz co myślisz...

Offline

 

#3 2008-08-08 11:03:17

Josette

Rooshoffa Szyletka

status 5849833
936239
Skąd: Toruń
Zarejestrowany: 2008-08-06
Posty: 78
Punktów :   -1 

Re: Podział obowiązków między MG

O własnie tak, dokładnie ^^


KIJ na grób, niech zdycha.

Offline

 

#4 2008-08-08 17:20:07

Raivorn Dathedr Madshigan

#cc00ff

Zarejestrowany: 2008-08-07
Posty: 43
Punktów :   

Re: Podział obowiązków między MG

Mori napisał:

czyli po prostu wybrać założycieli ras -  dana osoba byłaby odpowiedzialna za przydzielanie danej prestiżówki i ogólny "wygląd" rasy w grze....

Ja bym tak chciał żeby było z piratami. Gubernator Czarnej Rafy przyznaje stopień "pirata" lub "kapitana pirackiego".

Offline

 

#5 2008-10-23 03:42:44

Reptile oO

Administrator (MG)

Zarejestrowany: 2008-10-11
Posty: 59
Punktów :   

Re: Podział obowiązków między MG

Przede wszystkim przydzielanie wszelakich prestiżowych rzeczy powinno odbywać się poprzez forum i nie mam tutaj na myśli braku kompetencji ze strony poszczególnych MG tylko zwykłe ludzkie niedopatrzenia które zdarzają się każdemu na co dzień.

Offline

 

#6 2008-11-28 21:00:55

Josette

Rooshoffa Szyletka

status 5849833
936239
Skąd: Toruń
Zarejestrowany: 2008-08-06
Posty: 78
Punktów :   -1 

Re: Podział obowiązków między MG

No ja też proponowałabym ogólnie rozgrywać większość rzeczy, które mają duży wpływ na grę na forum, a nie tylko używać go do pisania na SB i w offtopie. Zróbmy w końcu coś konkretnego a nie następne (przepraszam za określenie) sranie w banie.
Przydzieliłoby się konkretnych MG, do konkretnych ras. Tenże MG miałby znaczące zdanie w całym przebiegu. Choć oczywiście nie potępiam wypowiadania się też innych MG i władców, z racji tego, że jak zostało wyżej napisane, nie ma ludzi idealnych i jeden wie to, a drugi tamto.


KIJ na grób, niech zdycha.

Offline

 

#7 2008-12-12 14:02:02

Reptile oO

Administrator (MG)

Zarejestrowany: 2008-10-11
Posty: 59
Punktów :   

Re: Podział obowiązków między MG

Wam się chyba tematy pomyliły moi drodzy. Jeśli chodzi o rasę Drowów proszę założyć osobny temat i tam prowadzić dysputy w tej kwestii! Każda następna wypowiedź o tej rasie w tym temacie będzie kasowana! Koniec samowolki i siania chaosu na forum.

Odnośnie kwestii przyznawania rang przez wybranego MG. Osobiście poparłbym samo zwierzchnictwo jednego z MG nad rasą i klasą prestiżową ale tylko jeśli przywileje i obowiązki tego MG ograniczałyby się do wstępnej rozmowy z ochotnikiem, do opublikowania jego zgłoszenia na forum MG, przeprowadzenia z ochotnikiem sesji która również musiałaby być przedstawiona reszcie i po głosowaniu dany opiekun przekazał by wiadomość ochotnikowi a następnie przydzielił mu rasę czy klasę o którą się starał. W inny sposób tego nie widzę i nawet nie chcę widzieć.

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
GotLink.pltanie-zaproszenia-slubne.eu Edukacja Restauracja na wesele Poznań