Imaroth- Projekt

Forum mające na celu rozwój nowej gry


  • Index
  •  » Klasy
  •  » MISTYCZNY SZERMIERZ - propozycja klasy prestiżowej

#16 2008-12-20 12:51:49

Imrooniel

Użytkownik

1139666
Skąd: to tu, to tam...
Zarejestrowany: 2008-12-14
Posty: 33
Punktów :   -1 
WWW

Re: MISTYCZNY SZERMIERZ - propozycja klasy prestiżowej

1. Fakt, rapier, acz nie zawsze. Plus jeszcze to, iż pierwsze skojarzenia z szermierką to właśnie parowanie ciosów itp, a nie branie tego wszystkiego na klatę/tarcze.

2. Ojejejejej. Przecież piszę, że tylko PARU wybiera taką ścieżkę, którym inne alternatywy nie pasują. Bo sorry, ale ja np. miałbym dośc i zaczął szukac alternatyw, jeżeli inni traktowaliby mnie jako niższa forme życia, coś drugiej kategorii - bo tu chodzi, ze taki szermierz wcześniej BYŁ magiem. Kiepskim, dlatego to porzucił i magami sam pogardza conajmniej w równym stopniu jak oni nim. tak wiec "że są kiepscy w wykorzystaniu swego wewnętrznego potencjału to nie oznacza, że nie może zostać magiem" tutaj jest z choinki zdjęte - oni oczywiscie są magami, bo przecież skończyli naukę. Okazało się, iż są niedoceniani/poważani, więc szukają innych alternatyw...

A propo kapłaństwa... ee.. aaa... Czy człowiek, którego ciągnie do przygód wybrałby ciche medytowanie w kapliczce? Poza tym... mag, a potem kapłan? Cos mi tu nie pasuje...

3. Nawet jak im się skojarzy, to się szybko od-kojarzy - klasa jest zbyt różna od paladynów, by byc za nią brana...

4. Potęga? To nawet nie zostało opisane mechanicznie, wiec jak mozesz mowic, ze bedzie zbyt mocna klasa? Klasę zrobi się tak, by nie była za mocna. I tyle.

Offline

 
  • Index
  •  » Klasy
  •  » MISTYCZNY SZERMIERZ - propozycja klasy prestiżowej

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
GotLink.pltanie-zaproszenia-slubne.eu Edukacja Restauracja na wesele Poznań