Imaroth- Projekt

Forum mające na celu rozwój nowej gry


#1 2008-11-09 10:03:00

Kireea Amentiae

Kochany Wredasek ^^

848722
Zarejestrowany: 2008-08-06
Posty: 125
Punktów :   

Wyspa magów

Zamieszkała ponad dwadzieścia lat po po ogłoszeniu ery pokoju, gdy magowie zostali wygnani z kontynentu. Potrzebowali oni miejsca dla siebie, oraz spokoju. Idealnym miejscem do tego była wyspa nazwana później Wyspa Magów.

Wyspa ta oddzielona została sztucznie( magią elementarną) Od morza ostrymi skałami by zapobiec dostaniu się na nią w ten sposób. Stworzono tam miasto które miało być odbiciem tych które istniały kiedyś, przed czasami wielkiej wojny...
Miasto owe utworzone zostało, ciężko tu mówić o budowaniu z racji tego ż użyto do wszystkiego zaklęć. teraz owe unosi się nad wcześniej idealnie wręcz wyrównana ziemia. Cała wyspa jest 'zasilana" poprzez odłamek czerwonego słońca , który spadł tutaj jeszcze przed czasami niepokojów, gdy po nic zostało ono zniszczone.
po mieście poruszamy się po specjalnych dyskach lewitujących miedzy budynkami, lub mostach które łączą niektóre budowle. W mieście owym zauważa sie pewną chaotyczność, choć też zmyśle działanie. Mimo tego iż nie da sie w nim wyznaczyć pewnych stref które by odgradzały charakter każdej z dzielnic, to budynki zebrane ze sobą w jedno maja określona role na danym obszarze. Jednak tu zbyt wiele budynku nie pasuje do siebie, ni kształtem ni wielkością, a nawet pomysłem wykonania, od wierz strzelistych po małe okrągłe kule. Przyczyna tego jest prosta- po prostu każdy z budynków ina osoba zbudowała i inne o wszystkim wyobrażenie miała.
"Latające " miasto wsypy magów nie należy do największych Jednak jest prawdziwym cudem techniki i łakomym kąskiem dla grabieżców.

Offline

 

#2 2008-11-11 14:08:32

Mori

Pan zrzęda

Zarejestrowany: 2008-08-06
Posty: 62
Punktów :   

Re: Wyspa magów

ciekawy zamysł do rozwinięcia... przydało by się dopisać skonsumowane literki i niektóre sformułowania...
przykładowo takie "przed czasami niepokojów" jakoś mi dziwnie brzmi....


Przeczytane? To napisz co myślisz...

Offline

 

#3 2008-11-11 16:54:15

Kireea Amentiae

Kochany Wredasek ^^

848722
Zarejestrowany: 2008-08-06
Posty: 125
Punktów :   

Re: Wyspa magów

No ja nie widzę własnych błędów.. Ktoś miał poprawić teksty, palcem pokazywać nie będę, niestety najwyraźniej nie mogę na tą osobę liczyć.

Offline

 

#4 2008-11-11 18:52:19

Mori

Pan zrzęda

Zarejestrowany: 2008-08-06
Posty: 62
Punktów :   

Re: Wyspa magów

Nie mówcie, że mam aż taka sklerozę?? o.O


Przeczytane? To napisz co myślisz...

Offline

 

#5 2008-11-11 19:53:39

Kireea Amentiae

Kochany Wredasek ^^

848722
Zarejestrowany: 2008-08-06
Posty: 125
Punktów :   

Re: Wyspa magów

Nie ty XD

Offline

 

#6 2008-11-12 17:46:43

Mori

Pan zrzęda

Zarejestrowany: 2008-08-06
Posty: 62
Punktów :   

Re: Wyspa magów

co za ulga


Przeczytane? To napisz co myślisz...

Offline

 

#7 2008-11-28 20:12:02

Josette

Rooshoffa Szyletka

status 5849833
936239
Skąd: Toruń
Zarejestrowany: 2008-08-06
Posty: 78
Punktów :   -1 

Re: Wyspa magów

Poprawię moi mili, jak mi się ustabilizuje sytuacja w domu i w szkole. Nie wiem, czy dla was najważniejsza jest gra, czy nie..  Spoko.
Dla mnie liczy się na pierwszym miejscu to, co się dzieje w rl. Wiesz Kir dobrze, jakiego mam ojca, nie raz Ci opowiadałam, więc postaraj się zrozumieć. Co do szkoły - właśnie przez takie mmorpgi opuściłam się tak w nauce, a to już nie przelewki bo czeka mnie za niedługo matura, że prawdopodobnie zaliczę kibelek, z czego wiem wszyscy cieszymy się niepomiernie.
Ale skoro masz mi srać, że nie możesz na mnie liczyć to ok. Właśnie wzięłam się do roboty, zamiast opracować wiersz, który jutro mam zaliczać na trzy oceny.

edit.

Zamieszkała od ponad dwudziestu lat, po ogłoszeniu ery pokoju, wtedy też magowie zostali wygnani z kontynentu. Ze względu na ich ilość, potrzebne było im miejsce, które spełniałoby ich wszystkie oczekiwania, zapewniało spokój i bezpieczeństwo. Idealnym do tego lokum była wyspa, nazwana później Wyspą Magów.

Owa wyspa oddzielona została, magią elementarną, od morza ostrymi skałami. Miały one zapobiec dostawaniu się na nią nieproszonym. Stworzono tam miasto, które odbiciem być miało tych, jakie ongiś istniały, jeszcze przed czasami wielkiej wojny...
Ciężko jest jednak mówić tu o budowaniu, wszak wszystko utworzone zostało za pomocą zaklęć. Na idealnie wyrównanej ziemi powstała osada, z początku mała i niepozorna, by później przerodzić się w potężną i taką, o której marzyli wszyscy magowie, tworząc podstawy.
Cała wyspa źródło swej energii pobiera od odłamka czerwonego słońca, który spadł na te ziemie jeszcze przed czasami niepokojów. Wszak zaraz po nich zostało ono zniszczone.
Miasto ma swój specyficzny i dość oryginalny charakter. Między budynkami prócz mostów, które je łączą, znajdują się też lewitujące dyski, po których pomimo obaw można poruszać się z łatwością.
W mieście owym zauważa się pewną chaotyczność, choć też zmyśle działanie.  Mimo tego iż nie da się w nim wyznaczyć pewnych stref które odgradzały by charakter każdej z dzielnic, to budynki zebrane ze sobą w jedno maja określoną rolę na danym obszarze. Jednak i tu zbyt wiele budynków nie pasuje do siebie, ni kształtem ni wielkością, a nawet pomysłem wykonania. Znajdujemy tam budowle od wierz strzelistych po małe okrągłe kule.
Przyczyną tego jest nic innego, jak różnorodność wyobrażeń budujących, którzy starali się swoje własne odwzorowania przelać na rzeczywistość.
"Latające " miasto Wyspy Magów nie należy do największych. Jest jednak prawdziwym cudem techniki i łakomym kąskiem dla grabieżców.

Ostatnio edytowany przez Josette (2008-11-28 20:28:40)


KIJ na grób, niech zdycha.

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
GotLink.pltanie-zaproszenia-slubne.eu Edukacja Restauracja na wesele Poznań